پیوستن شرکت‌های پردرآمد به کنسرسیوم هایپرلجر

دو شرکت از میان ده شرکت پر درآمد در حوزه تولید نرم‌افزارهای سازمانی، به کنسرسیوم هایپرلجر پیوستند.

در هفته جاری، کنسرسیوم هایپرلجر از پذیرش عضویت دو شرکت Microsoft و Salesforce به عنوان دو عضو از هشت عضو جدید این کنسرسیوم خبر داد. در میان اعضای جدید می‌توان به یک شرکت روسی فعال در زمینه تولید فلزات با نام Nornickel، یک شرکت لهستانی فعال در توسعه راهکارهای فناورانه برای صنعت کشاورزی به نام Gloscad و یک شرکت از ایالات متحده فعال در زمینه ارائه مشاوره در حوزه توسعه راهکارهای مدیریت زنجیره تامین با نام  Milligan Partners اشاره کرد.

شرکت مایکروسافت سال‌هاست که در حوزه فناوری بلاکچین و به خصوص در مبحث هویت غیرمتمرکز در حال فعالیت است. مایکروسایت در زمینه هویت، همکاری خود را با سازمان‌های فعال در زمینه استانداردگذاری فضای هویت دیجیتالی، کنسرسیوم W3C و بنیاد هویت غیرمتمرکز (DIF) آغاز نموده و اخیراً نیز راهکار هویت غیرمتمرکز خود را که مبتنی بر زنجیره‌بلوک بیت‌کوین است را به صورت متن باز ارائه نموده است.

شرکت Salesforce یه عنوان یکی از قدرترین شرکت فعال در حوزه فناوری اطلاعات اخیراً از تولید زنجیره بلوک خود با نام Salesforce Blockchain خبر داد، محصولی که با هدف ایجاد و حفظ شبه‌های زنجیره‌بلوکی بر بستر Hyperledger Sawtooth توسعه داده شده است. شرکت Salesforce نام سه شرکتی که در حال تست این محصول هستند را اعلام نمود. شرکت تحلیل داده IQVIA، آژانس رتبه‌دهی S&P Global و دانشگاه ایالت آریزونا.

 

consensus

منبع: Coindesk

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *