زنجیره مالی Huobi، ابزاری برای ایجاد زنجیره‌بلوک‌های سازمانی

گروه Huobi با همکاری یک استارت‌آپ چینی، در حال توسعه یک زنجیره‌بلوک عمومی جدید برای ارائه خدمات مالی غیرمتمرکز است.

شرکت Huobi به عنوان یکی از بزرگترین ارائه‌دهندگان خدمات مالی در حوزه دارایی‌های دیجیتالی با هدف توسعه یک زنجیره‌بلوک، ایجاد دارایی‌های توکنایز شده و همچنین ارائه خدمات مالی غیرمتمرکز، با یک استارت‌آپ زنجیره‌بلوکی چینی با نام Nervos وارد همکاری شده است.

این همکاری که از آن با نام زنجیره مالی Huobi نام برده می‌شود، سازمان‌های بزرگ، موسسات مالی و نیز صرافی‌ها را مورد هدف قرار داده و به نحوی طراحی شده تا با الزامات رگولاتورهای مالی تطابق کامل داشته باشد. در همین راستا، Huobi تلاش دارد با ایجاد زیرساخت‌های لازم، به رگولاتورها حق دسترسی به شبکه را داده و به عنوان یک تاییدکننده در شبکه حضور داشته باشند. همچنین این شبکه به ابزارهای رگولاتوری همانند تعیین‌کننده هویت غیرمتمرکز (DID)، شناسایی مشتریان (KYC) و مبارزه با پولشویی مجهر شده است.

علاوه بر این، توسعه‌کنندگان این شبکه انتظار دارند ارائه دهندگان خدمات وام‌دهی، خدمات کارت‌های اعتباری، توسعه دهندگان رمزارزهای پایدار، ارائه‌کنندگان توکن‌های اوراق قرضه (STO)، صرافی‌های غیرمتمرکز (DEX) و ارائه‌دهندگان خدمات پرداخت از این زیرساخت استفاده نمایند.

از آنجایی که مسیر توسعه کد متن باز این شبکه زنجیره‌بلوکی در فصل سوم سال ۲۰۱۹ به اتمام می‌رسد، تخمین زده می‌شود که راه‌اندازی این شبکه در محیط آزمایشی در فصل اول ۲۰۲۰ و ارائه محصول نهایی بر روی شبکه اصلی تا فصل دوم ۲۰۲۰ به اتمام برسد.

منبع: Cointelegraph

دیدگاه ها

  1. حجت
    تیر ۲۶, ۱۳۹۸

    به نظرم ترجمه خوبی انجام شده

    پاسخ

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *